JFK XH1 - Hitman
Posted by Brmboš on Friday, 26 November 2010Po skvělých zprávách o Megapolis, tu máme další, a ty nebudou o nic horší.
Další díl JFK z pera Miroslava Žambocha, tentokrát s podtitulem XH1 - Hitman se chystá k vydání. Respektive právě odešel do tiskárny (já osobně doufám, že jej někdo doprovodil).
A aby těch super zpráv nebylo málo přináčíme Vám obálku výše zmiňovaného titulu.
Již zítra vyjde polský "Pašerák" - tedy první díl série Agent JFK s podtitulem Pašerák/Przemytnik.
Na stránkách nakladatelství
Rozhovor, který vznikl pro časopis Ikarie v roce 2005. Originiál tohoto rozhovoru najdete